ŠIKOVNÍCI NA KOŇOCH

Denný letný tábor pri koňoch na ranči Kone vo Východnej.

Tento rok sme sa rozhodli, že urobíme niečo nové, čo som si kedysi vysnívala…. denný tábor pre deti v prírode, s koníkmi, s farbami, prechádzkami a proste pobyt detí v nádhernej prírode nadivoko :-).

Máme za sebou 1.deň .

Konal sa včera, teda vo štvrtok 4.7. 2019. Zábava,  sranda a slnko, veľa koníkov, pasteliek, byliniek……….. a vraj to bolo parádne. Najprv sme sa zoznámili s prostredím, okukli sme koníky vo výbehu, zobrali sme si Nutyho a deťúrence si ho očistili, nasedlali a začali sme postupne trénovať v kruhovke. Jazdili sme i s valachom Markom, kobylkou Avanti a valachom Preidom. Kým deti trénovali, Dáška sa starala o ostatných ….. kreslili, maľovali, čistili, zametali, chystali fajnotky pre kone. Po obede sme si dali krásnu prechádzku so zberom jahôd a liečivých bylín. Prinášame „pár“ fotočiek a videjkov, lebo Dáška našťastie stíhala aj fotiť 😊.

Náš letný denný tábor ŠIKOVNÍCI NA KOŇOCH sa koná každý pondelok a štvrtok počas celých prázdnin + zároveň máme aj 2 týždenné turnusy, 15.-19.7. a 5.-9.8. 2019.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *